Greengate By Veeve

Lägenheten Greengate By Veeve Manchester ligger inom 1 km från tågstationen Piccadilly och inom 7 minuters promenad från Katedralen i Manchester.

En separat toalett och en dusch erbjuds i lägenheten och garanterar en bekväm vistelse. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

För dem som vill laga sina egna måltider erbjuder detta boende vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp.

Om du vill bo i distriktet Möckern är lägenheten ett bra val, nära Manchesters Judiska Museum. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka City of Manchester Etihad Stadium, 3 km från den här lägenheten. Ungefär 10 minuter med bil från lägenheten Greengate By Veeve hittar du Museum of Science & Industry. Boendet ligger inte långt från den närmaste busshållplatsen John Dalton St/Deansgate.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Greengate By Veeve Manchester
2 Bedroom Apt In City Centre
Mobilpris

2 Bedroom Apt In City Centre

9.0
Utmärkt 8 recensioner
29 m från boendet
Stunning 1 Bed Apartment Central Manchester
Mobilpris

Stunning 1 Bed Apartment Central Manchester

52 m från boendet
USD 469 USD 422
per natt
Stylish 1Br Apt Near City Centre Salford
Mobilpris

Stylish 1Br Apt Near City Centre Salford

162 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Manchester Airport - flygplats
    17 km

    Tågstationer

    Manchester Victoria station
    500 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi
    • Rum med Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 20:00
    Utcheckning: senast 11:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av den välkomnande lägenheten Greengate By Veeve?
      Populära sevärdheter nära den välkomnande lägenheten Greengate By Veeve inkluderar bland annat Museum of Science & Industry, Manchesters Judiska Museum, Greater Manchester Police Museum & Archives.
    • Hur mycket kostar det att bo på lägenheten Greengate By Veeve?
      Priset för att hyra lägenheten Greengate By Veeve är 363£.
    • Erbjuder den välkomnande lägenheten Greengate By Veeve parkering?
      Ja, den välkomnande lägenheten Greengate By Veeve erbjuder parkering på plats.
    • Finns det några matställen i närheten av lägenheten Greengate By Veeve?
      Restauranger i närheten av lägenheten Greengate By Veeve inkluderar restaurangerna Qila Khyber och Broskis, som ligger ungefär 5 minuters promenad bort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Manchester Airport - flygplats
    17 km

    Tågstationer

    Manchester Victoria station
    500 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Greengate By Veeve Manchester

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng